Заведенията остават затворени и през февруари

Ако Ви е харесала статията, споделете в социалните мрежи:

До 28 февруари остават затворени заведенията за хранене и развлечение. Допускат се доставки или вземане на храна за дома и офиса.

Изключение от забраната се допуска за ресторантите в местата за настаняване при досегашните изисквания. Това стана ясно от нова заповед на здравния министър.

От 1 март се допускат посещенията в заведения за хранене и развлечения, с изключение на дискотеки, бар-клубове, пиано-барове, бар-вариете и нощни барове. Задължително е да се използва до 50% от капацитета им, отстояние от 1,5 м между облегалките на столове на две съседни маси и носене на защитни маски за лице от персонала.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

Удължава се срокът на извънредната епидемична обстановка у нас

Отварят танцови зали, фитнеси и молове

Нова заповед: Шлем или шал вече не могат да заместят маската на закрито


Ако Ви е харесала статията, споделете в социалните мрежи:
Categories Общество

Габрово Daily е независима онлайн медия с новини за Габрово, Севлиево, Дряново и Трявна в разделите общество, икономика, образование, култура, спорт, история, изкуства и др. Медийната група на Габрово Daily включва новинарския сайт www.gabrovodaily.info, портала www.gabrovo.net, бизнес портала www.biz.gabrovo.net, Онлайн Енциклопедия Габрово www.gabrovowiki.com, Онлайн музей на Габрово www.gabrovodaily.info. Националните ни медии са сайтът за благотворителност и доброволчество "Добрите българи" www.dobrite.bg и националния исторически сайт "Сторник" www.stornik.org.Медията Габрово Daily е създадена на 17 юни 2014 г. от Момчил Цонев - журналист, писател, културен мениджър, специалист по уеб и дигитален маркетинг.За контакти с нас и запитвания за партньорства и реклама: editor@gabrovodaily.info

error: Съдържанието на сайта е защитено от авторско право.