Зимна обстановка в Габрово

Жълт код за снеговалеж в област Габрово на 18 ноември

Ако Ви е харесала статията, споделете в социалните мрежи:

Зимна обстановка в Габрово
Зимна обстановка в Габрово. Снимката е илюстративна © Община Габрово

Жълт код за снеговалеж е обявен за 18 ноември 2018 г. (неделя) за област Габрово. В по-голямата част от областта ще има валежи от сняг и ще се образува снежна покривка с дебелина до около 10 см, информират от НИМХ към БАН.

Днес проходът Шипка е проходим при зимни условия, снежната покривка е 10 см, температурата – минус 7 градуса. Пътното платно е почистено и опесъчено. Остава в сила забраната за движение на МПС с обща маса над 12 тона.

Пътят към курортен комплекс Узана също е почистен и опесъчен, снежната покривка там е 4 см, температурата – минус 7 градуса.


Ако Ви е харесала статията, споделете в социалните мрежи:
Categories Общество

Габрово Daily е независима онлайн медия с новини за Габрово, Севлиево, Дряново и Трявна в разделите общество, икономика, образование, култура, спорт, история, изкуства и др. Медийната група на Габрово Daily включва новинарския сайт www.gabrovodaily.info, портала www.gabrovo.net, бизнес портала www.biz.gabrovo.net, Онлайн Енциклопедия Габрово www.gabrovowiki.com, Онлайн музей на Габрово www.gabrovodaily.info. Националните ни медии са сайтът за благотворителност и доброволчество "Добрите българи" www.dobrite.bg и националния исторически сайт "Сторник" www.stornik.org.Медията Габрово Daily е създадена на 17 юни 2014 г. от Момчил Цонев - журналист, писател, културен мениджър, специалист по уеб и дигитален маркетинг.За контакти с нас и запитвания за партньорства и реклама: editor@gabrovodaily.info

error: Съдържанието на сайта е защитено от авторско право.