Пречиствателна станция за отпадни води - Габрово

ВиК-Габрово: Не пийте вода от чешмата поради замътване!

Ако Ви е харесала статията, споделете в социалните мрежи:

Пречиствателна станция за отпадни води - ГабровоВиК-Габрово препоръчва водата от чешмите в града да не се използва за пиене и готвене. Причината е в интензивните дъждове през последното денонощие, които са довели до замътване в чашата на яз. „Христо Смирненски“ след 11 ч. на 24.10.2014 г. В Пречиствателната станция това замътване не може да бъде отстранено напълно.

Не може да се определи точното време, когато проблемът ще бъде напълно отстранен. За целта ще бъде пуснато ново съобщение, уточняват от дружеството и допълват, че водата в Габрово е обеззаразена и не е опасна за здравето.


Ако Ви е харесала статията, споделете в социалните мрежи:
Categories Общество

Габрово Daily е независима онлайн медия с новини за Габрово, Севлиево, Дряново и Трявна в разделите общество, икономика, образование, култура, спорт, история, изкуства и др. Медийната група на Габрово Daily включва новинарския сайт www.gabrovodaily.info, портала www.gabrovo.net, бизнес портала www.biz.gabrovo.net, Онлайн Енциклопедия Габрово www.gabrovowiki.com, Онлайн музей на Габрово www.gabrovodaily.info. Националните ни медии са сайтът за благотворителност и доброволчество "Добрите българи" www.dobrite.bg и националния исторически сайт "Сторник" www.stornik.org. Медията Габрово Daily е създадена на 17 юни 2014 г. от Момчил Цонев - журналист, писател, културен мениджър, специалист по уеб и дигитален маркетинг. За контакти с нас и запитвания за партньорства и реклама: editor@gabrovodaily.info

error: Съдържанието на сайта е защитено от авторско право.