Заключителна изложба с незабравимите моменти от Националното честване на Шипченската епопея през август тази година се открива днес, 23 септември, от 17:30 ч. в МОЛ- Габрово (партерен етаж) на бул. „Априлов“. Фотоизложбата „Емоции през обектива“ е посветена и на 80-годишнината на Паметника на Свободата на връх Свети Никола (Шипка).
Ще се радваме заедно да си припомним моментите, които белязаха 137-та годишнина от боевете и 80-годишнината от създаването на Паметника на Свободата, споделят от областната администрация в поканата си към всички габровци и гости на града.
