Спортни събития в Габрово през октомври 2017 г. (ПРОГРАМА)

Спортна зала "Орловец" - Габрово

01 Октомври (неделя)

ФУТБОЛ 7 / ФУТБОЛ 9

Янтра 2013 (Габрово) – Алекс ОК (Шемшево)

Терен с изкуствена трева, начало 10.00/11.30 часа

ФУТБОЛ

Северозападна Трета лига

Янтра Габрово – Ботев (Луковит)

Стадион „Христо Ботев“, начало 16.00 часа

04 Октомври (сряда)

ФУТБОЛ

Юноши старша възраст

Янтра 1919 (Габрово) – Спартак Плевен

Стадион „Априлов“, начало 15.00 часа

ФУТБОЛ

Юноши старша възраст

Чардафон 1919 (Габрово) – Янтра (Полски Тръмбеш)

Терен с изкуствена трева, начало 15.00 часа

05 Октомври (четвъртък)

ФУТБОЛ 11

Янтра 1919 (Габрово) – Литекс (Ловеч)

Терен с изкуствена трева, начало 13.30 часа

U15

Янтра 1919 (Габрово) – Литекс (Ловеч)

Терен с изкуствена трева, начало 15.00 часа

07 – 08 Октомври (събота – неделя)

КИКБОКС

Държавно първенство

в стиловете К1, Лоу кик, Фул контакт

Спортна зала „Орловец“

08 Октомври (неделя)

ФУТБОЛ 7 / ФУТБОЛ 9

Янтра Габрово – Етър-Велико Търново

Изкуствена трева, начало 10.00/11.30 часа

ФУТБОЛ 7 / ФУТБОЛ 9

Янтра 1919 (Габрово) – Павликени

Терен с изкуствена трева, начало 13.00/14.30 часа

ФУТБОЛ

Северозападна Трета лига

Янтра 1919 (Габрово) – Спартак Плевен

Стадион „Априлов“, начало 16.00 часа

14 – 15 Октомври (събота – неделя)

КАРАТЕ

Национална купа за всички възрасти

Спортна зала „Орловец“

14 Октомври (събота)

ФУТБОЛ

Юноши младша възраст

Чардафон 1919 (Габрово) – Севлиево

Терен с изкуствена трева, начало 09.45 часа

ФУТБОЛ

Деца

Янтра Габрово – Павликени

Терен с изкуствена трева, начало 11.30 часа

ФУТБОЛ

Юноши младша възраст

Янтра Габрово – Павликени

Терен с изкуствена трева, начало 13.00 часа

15 Октомври (неделя)

ФУТБОЛ 7 / ФУТБОЛ 9

Янтра 2013 (Габрово) – Янтра 1919 (Габрово)

Терен с изкуствена трева, начало 10.00/11.30 часа

ФУТБОЛ

Северозападна Трета лига

Янтра Габрово – Партизан (Червен бряг)

Стадион „Христо Ботев“, начало 16.00 часа

18 Октомври (сряда)

ФУТБОЛ

Юноши старша възраст

Янтра 1919 (Габрово) – Изгрев 93 (Царевец)

Стадион „Априлов“, начало 15.00 часа

19 Октомври (четвъртък)

ФУТБОЛ

U15

Янтра 1919 (Габрово) – Бдин 1923 (Видин)

Терен с изкуствена трева, начало 15.00 часа

21 Октомври (събота)

ФУТБОЛ

Юноши младша възраст

Янтра Габрово – Гигант 94 (Белене)

Терен с изкуствена трева, начало 09.45 часа

ФУТБОЛ

Деца

Янтра Габрово – Гигант 94 (Белене)

Терен с изкуствена трева, начало 11.30 часа

ФУТБОЛ

Юноши младша възраст

Чардафон 1919 (Габрово) – Янтра 1919

Терен с изкуствена трева, начало 13.00 часа

21 Октомври (събота)

КИОКУШИН

Национална купа „Габрово“ за юноши и девойки

Спортна зала „Орловец“

22 Октомври (неделя)

ФУТБОЛ 7 / ФУТБОЛ 9

Янтра 1919 (Габрово) – Изгрев 93 (Царевец)

Терен с изкуствена трева, начало 10.00/11.30 часа

ФУТБОЛ

Северозападна Трета лига

Янтра 1919 (Габрово) – Трявна

Стадион „Априлов“, начало 16.00 часа

22 Октомври (неделя)

ХАНДБАЛ

„А“ РХГ – мъже

Чардафон (Габрово) – Добруджа (Добрич)

Спортна зала „Орловец“, начало 15 часа

ХАНДБАЛ

„А“ РХГ – жени

Бъки (Габрово) – Етър 64 (Велико Търново)

Спортна зала „Орловец“, начало 17 часа

25 Октомври (сряда)

ФУТБОЛ

Юноши старша възраст

Чардафон 1919 (Габрово) – Първа атомна (Козлодуй)

Терен с изкуствена трева, начало 15.00 часа

28 Октомври (събота)

ХАНДБАЛ

„А“ РХГ – жени

Бъки (Габрово) – Шумен 98 (Шумен)

Спортна зала „Орловец“, начало 14 часа

ФУТБОЛ

Юноши младша възраст

Янтра 1919 (Габрово) – Янтра Габрово

Терен с изкуствена трева, начало 09.45 часа

 29 Октомври (неделя)

ФУТБОЛ 7 / ФУТБОЛ 9

Янтра 2013 (Габрово) – Трявна

Терен с изкуствена трева, начало 10.00/11.30 часа

ФУТБОЛ 7 / ФУТБОЛ 9

Янтра Габрово – Локомотив (Дряново)

Терен с изкуствена трева, начало 13.00/14.30 часа

ФУТБОЛ

Северозападна Трета лига

Янтра Габрово – Академик (Свищов)

Стадион „Христо Ботев“, начало 16.00 часа

Коментари